Hakkımızda

Hakkımızda

Matbaa ve Ambalaj Sanayinin özel girişimci firmalarından biri olan, Packsan Ambalaj Sanayi Ticaret Limited Şirketi 1991 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

İstanbul Beylikdüzü OSB Mermerciler Sitesi’nde bulunan firmamız, gelişen Ambalaj sektörünün tüm yeniliklerini yakından takip ederek, makina parkuru, kalitesi ve en düşük ürün maliyeti, ayrıcalıklı kusursuz üretimi ile, pazarda ve sektör de önemli bir paya sahip olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Türkiye'nin tüm bölgelerine sağladığımız hizmetlerimiz ile, yakın zamanda ise Orta Doğu ve Avrupa’da kalitemizi taçlandırmanın temelini atmaktayız.

Packsan Ambalaj Olarak, Sizlere ve üretimini gerçekleştirerek değerli kıldığınız tüm ürünlerin farkında olup, en iyi bildiğimiz, işimiz; ile sizlere Çözüm Ortağı olma farkını sunmaktayız.

PACKSAN GLOBAL

Globalleşen dünyada yaşanan değişimler ve gelişmeler paralelinde, inovasyon faaliyetlerimiz de dahil olmak üzere, süreçlerimizin etkinliğini ve güncelliğini sağlayarak çalışanlarımıza, müşterilerimize, çevre ve topluma karşı sorumluluklarımızı yerine getirmektir.

Sektörümüzdeki liderlik konumumuzu, inovasyon faaliyetlerimiz, teknolojik yatırımlarımız ve uygulamalarımız ile devamlı kılmak. Markamızın ve ürünlerimizin dünya pazarlarında bilinirliğini, güvenilirliğini sürekli arttırmaktır.