Üretim

Grafik

Tasarım

Tasarımı yapılacak işler, Grafik Tasarım departmanımızda amacına uygun olarak hazırlanmaktadır.
Apple Mac bilgisayar sistemi ile en güzel tasarımları müşterilerine sunmayı amaçlar.
Ayrıca 3D modellememiz ile hayallerinizi görsele çeviriyoruz.

Üretim
Üretim

Ambalaj Tasarım

3D

Modelleme ve Prototip Yapım

Ürünlere en iyi ambalaj çözümü sunabilmek için ambalaj tasarım departmanımızda
çok hassas bir çalışma eşliğinde, yenilikçi çözümler sunmaktayız.
CNC kontrollü numune kesim plotter makinemiz ile prototip üreterek müşterilerin onayına sunulur.

Üretim
Üretim

Baskı

Müşterilerimizden gelen çalışmaların numune kontrolleri renk ayrımları ve grafik çalışmaları yapılıp müşteri onayı alındıktan sonra 100 X 140 - 6 Renk veya 70 X 100 - 6 Renk baskılar için gerekli montajlar yapıldıktan sonra baskı kalıpları hazırlanır. Baskı öncesi departmanlarda hazırlığı yapılan işlerin baskısı son teknoloji kontroller eşliğinde makinalarımızla işin hassasiyetine uygun prosesler uygulanarak baskı yapılır. Baskı üzerine uygulanacak olan dispersiyon ve U.V lak uygulamaları da baskı sırasında veya sonrasında yapılır.

Üretim
Üretim

Baskı

Sonrası

Ürünün cinsine ve müşteri talebine göre, 140 cm e kadar parlak veya mat selefon, varak vb. uygulamalar yapılır.

Laminasyon

Oluklu laminasyonlu bir ürün ise 110X150 tam otomatik laminasyon makinamızda F/E/B/C/EB/BC dalga çeşitleri ile tek veya çift dopel ondüle malzeme laminasyon yapılır.

Kesim

Tam otomatik Kesim makinelerimizde 90X126 cm F/E/B/C sıvamalı ve karton ürünleri, 70x100 cm ayıklamalı F/E/B/C sıvamalı ve karton ürünleri, 110x160 ayıklamalı F/E/B/C/EB/BC dalga çeşitleri ile kesim işlemleri yapılır.

Pencere Takma

Kutu üzerine, tam otomatik makinede yüksek süratle, PVC, PET, OPP gibi şeffaf malzemeler istenilen boyutlarda yapıştırılır. Ayrıca pick&place sistemimiz ile özel kesimli ve sınırsız pilyajlı malzemelerde aplike edilebilmektedir.

Birleştirme & Yapıştırma

Son proses olan yapıştırma departmanımızda son model, elektronik tutkal püskürtme tertibatlı, 145 cm ve 110 cm yapıştırma makinelerimizde ile kutunun 3-4 nokta, dip ve yan yapıştırma işlemi yapılır.

Tam otomatik dikiş makinelerimizde ürünleri tel dikiş ile birleştirme işlemi yapılır. Sevk edilecek ürünler son kalite kontrolden geçtikten sonra, güvenli ve hızlı bir şekilde de sevkiyat işlemi gerçekleşir.