Kalite

Kalite

Sertifikalar

Firmamız profesyonel ürün ve hizmet kalitesini OHSAS ve ISO sertifikalarıyla belgelendirmiştir.

FSC® (Forest Stewardship Council®), dünyadaki ormanların çevresel olarak uygun, sosyal açıdan yararlı ve ekonomik olarak uygulanabilir bir şekilde yönetilmesi misyonunu üstlenen, kar amacı gütmeyen çok ortaklı bir kuruluştur FSC®(FSC®-C159631) sertifikalı ve üretimini bu standartlarda yapan bir firma olarak çevre duyarlılığımızı ortaya koymaktayız.Firmamız SMETA( Sedex Members Ethical Trade ) denetimini başarı ile tamamlayarak SEDEX üyesi bir firma olarak faaliyetine devam etmektedir. Sosyal denetim sayesinde küresel tedarik zincirlerindeki sorumlu ve etik iş uygulamalarında iyileştirmeler sağlayarak tüm proseslerinde şeffaf ve sürdürülebilir bir başarı elde etmiştir. SEDEX Belgemiz ile işçi hakları, sağlığı ve güvenliği ile çevre ve iş etiği konularında kurumsal gelişim gösterererek. müşterilerimize bu belgeler doğrultusunda sınırsız hizmet vermekteyiz.

ISO,International Organization for Standardization’un kısa yazılışı olup uluslararası standardizasyon örgütünün oluşturduğu bir kalite yönetim sistemi standartıdır. ISO 9001 belgesi bir firmanın ürün ve hizmetlerinin uluslararası kabul görmüş bir standarda uygun olarak üretildiğini gösterir. Uzun yıllardır ISO 9001 standartlarında üretim yaparak müşteri memnuniyetimizi en üst seviyede tutmaktayız.

Çevre

Yönetimi

Packsan Ambalaj yürüttüğü tüm faaliyetlerde sürekli iyileştirmeyi % 100 geri dönüştürülebilir. Hammadde ve doğal kaynakların etkin kullanılmasına, faaliyetleri sırasında oluşan atıkların öncelikli olarak kaynağında azaltılmasını ve ayrıştırılmasını geri dönüşüme kazandırılmasını en uygun yöntemlerle bertaraf edilmesini prensip olarak benimsemiştir. Packsan ambalajın üretim ve hizmet prosesleri sonucunda oluşan tüm atıkları yürürlükteki yasal şartlara uygun olarak yönetilmektedir.

Kalite
Kalite